CONTACT

EMAIL

ADDRESS

Päijänteenkatu 9 A 8 (4th floor), 15140 LAHTI

WORKING HOURS

Monday – Friday
9 AM – 5 PM

Let’s get in touch!

Samuel Pasanen mustalla taustalla

Samuel Pasanen

CEO

Samuel@ampersand.fi

Marjo-Riitta Hautala mustalla taustalla

Marjo-Riitta Hautala

ART DIRECTOR

Marjo@ampersand.fi

Joonas Koponen mustalla taustalla

Joonas Koponen

DESIGNER

Joonas@ampersand.fi

Sami Salmi mustalla taustalla

Sami Salmi

WEB DEV

Sami@ampersand.fi

Hanna Piiparinen mustalla taustalla

Hanna Piiparinen

COPYWRITER

Hanna@ampersand.fi

Miitta Hietanen mustalla taustalla

Miitta Hietanen

GRAPHIC DESIGNER

Miitta@ampersand.fi